Szablony wykresów Gantta do błyskawicznego tworzenia osi czasu projektów

Wykresy Gantta są doskonałym sposobem na szybką wizualizację osi czasu projektu. Pomoże Ci to skutecznie i śledzić harmonogramy projektów. Większość programów do tworzenia tego typu wykresów generuje wykres Gantta po dodaniu zadań i oszacowań. Czasami jednak to, czego potrzebujesz, to szybki wykres Gantta, żeby szybko stworzyć oś czasu. Poniższe szablony wykresów Gantta pomogą Ci to osiągnąć. Za pomocą jednego prostego kliknięcia możesz natychmiast rozpocząć tworzenie własnych harmonogramów przy użyciu naszego oprogramowania.

Poniżej znajduje się kilka profesjonalnie zaprojektowanych szablonów wykresów Gantta dostępnych w Creately. Wystarczy kliknąć na wybrany szablon wykresu Gantta, aby zmodyfikować go odpowiednio do swojego projektu.

Tradycyjny szablon wykresu Gantta

Zacznijmy od prostego, tradycyjnego, pustego szablonu wykresu Gantta. Ma już dodane pewne aktywności, więc możesz szybko edytować i dodawać własne elementy. Jest to świetny sposób na zapoznanie się (i zrobienie wrażenia ;)) z oprogramowanie do tworzenia wykresów Gantta w Creately. Wystarczy kliknąć obrazek, aby rozpocząć modyfikację.

Traditional Gantt Chart Template to Get Started

Tradycyjny szablon wykresu Gantta (Kliknij szablon, aby zmodyfikować go online)

Szablon wykresu Gantta dla projektu budowlanego

Podstawowy szablon wykresu Gantta dla projektu budowlanego. Wygląd osi czasu można szybko zmienić za pomocą właściwości. Na przykład, w poniższym szablonie możesz przekonwertować oś czasu na tygodnie w rozwijanym oknie. Kliknij obrazek, aby zmodyfikować go online.

Szablon wykresu Gantta dla projektu budowlanego

Szablon wykresu Gantta dla projektu budowlanego (Kliknij szablon, aby zmodyfikować go online)

Szablon wykresu Gantta dla biznesplanu

Przejdźmy teraz do nieco bardziej skomplikowanego szablonu wykresu Gantta. Jest to przydatne w przypadku złożonego projektu, w który zaangażowanych jest wiele osób i istnieje wiele zależności pomiędzy zadaniami. Wykres Gantta dla biznesplanu podkreśla również nasz widok siatki, który można włączać i wyłączać, aby lepiej zrozumieć spędzony czas i wymaganą pracę. Wystarczy kliknąć obrazek, aby natychmiast stworzyć swoją oś czasu.

Gantt Chart Szablon dla Biznes Planu

Szablon wykresu Gantta dla biznesplanu (Kliknij szablon, aby zmodyfikować go online)

Szablon wykresu Gantta dla projektu graficznego

Terminowe ukończenie kamieni milowych ma kluczowe znaczenie. Jednak, aby nadążyć za terminami i dostarczyć produkt na czas jest naprawdę ważne. Jak widać na poniższym szablonie wykresu Gantta, dodanie kamienia milowego do każdego zadania pomaga skupić się na projekcie i efektywnie je realizować. Możesz zmodyfikować ten szablon, aby zaplanować swój projekt. Wystarczy kliknąć zdjęcie, aby edytować je online.

Szablon wykresu Gantta dla projektu wzorniczego

Szablon wykresu Gantta dla projektu graficznego (Kliknij szablon, aby zmodyfikować go online)

Szablon wykresu Gantta dla projektu rozwoju gry

Wykresy Gantta mogą być pomocne dla programistów w ich projektach. Od badań do realizacji produktu. Ten szablon wykresu Gantta ma na celu zilustrowanie planu projektu dla rozwoju gry. Kliknij obrazek, aby zmodyfikować go online za pomocą Creately.

Szablon wykresu Gantta dla projektu rozwoju gry

Szablon wykresu Gantta dla projektu tworzenia gry komputerowej (Kliknij szablon, aby zmodyfikować go online)

Szablon wykresu Gantta dla planu marketingowego

Przedsiębiorstwa wykorzystują wykresy Gantta do efektywnego komunikowania swoich planów biznesowych. Jak pokazano poniżej, plan marketingowy może być przedstawiony w formie wykresu Gantta, aby komunikować się z zespołem marketingowym. To szablon, który może być używany do prawdziwych planów marketingowych. Kliknij obrazek, aby go natychmiast użyć.

Szablon wykresu Gantta dla planu marketingowego

Szablon wykresu Gantta dla planu marketingowego (Kliknij szablon, aby zmodyfikować go online)

Szablon wykresu Gantta dla projektu IT

Wykresy Gantta są idealne dla planów i projektów wysokiego poziomu. Ogólnie rzecz biorąc, 37% projektów kończy się niepowodzeniem, podczas gdy liczba ta sięga około 60% dla projektów IT. Ze względu na ryzyko niepowodzenia, właściwe planowanie jest kluczowe dla ukończenia udanego projektu. Wykres Gantta daje wizualny obraz całego projektu w łatwym do zrozumienia formacie. Szablon poniżej przedstawia wykres rozwoju oprogramowania. Kliknij szablon, aby rozpocząć planowanie zadań i ukończyć je bez porażki.

Szablon wykresu Gantta dla projektu IT

Szablon wykresu Gantta dla projektu IT (Kliknij szablon, aby zmodyfikować go online)

To już ostatni szablon na dzisiaj. Możesz znaleźć więcej szablonów wykresów Gantta na stronie naszej społeczności. 

Możesz również dowiedzieć się więcej o tym, jak używać wykresów Gantta do planowania projektów. Dla niezdecydowanych na użycie wykresu Gantta do planowania zadań i projektów, polecamy przeczytać więcej o zastosowaniu wykresów Gantta wraz z plusami i minusami w tym poście.

Więcej szablonów diagramów

Leave a comment

*
*

18 + 3 =

Back to top