Przykłady Mapy Umysłu Do Wizualizacji i Organizacji Twoich Pomysłów

Dopracowanie procesu biznesowego? Planujesz projekt? Organizujesz swoje zadanie? Niezależnie od sytuacji, mapy myśli są świetnym sposobem na wizualizację procesu i jego sprawne przeprowadzenie. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów map myśli stworzonych dla różnych sytuacji. Kliknij na dowolny z nich, aby natychmiast zmodyfikować je za pomocą naszego łatwego w użyciu interfejsu.

Mapa myśli na spotkania

Mapy umysłu są świetne do spotkań, poniższy przykład może bardziej pasować do Lexa Luthora, ale jesteśmy pewni, że możesz go zmodyfikować tak, aby pasował do Twojego biznesu.

Przykładowa mapa umysłu przedstawiająca spotkanie w celu pokonania Super Człowieka, jeden z wielu przykładów map umysłu dostępnych na Creately

Czy tego właśnie używa Lex Luthor podczas swoich tajnych spotkań? ( kliknij na obrazek, aby użyć go jako szablonu )

TIP: Dzięki Creately można łatwo udostępnić mapę myśli innym uczestnikom spotkania, aby wiedzieli, czego mogą się spodziewać podczas spotkania. Przed spotkaniem mogą oni rozszerzyć agendę, dodać notatki itp. Podczas spotkania mogą dodawać lub modyfikować węzły, a dzięki współpracy w czasie rzeczywistym wszyscy natychmiast widzą zmiany. Sprawdź ten artykuł, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak skutecznie korzystać z map myśli w spotkaniach >>.

Przykłady map myśli dla studentów

Zmagasz się z propozycją badań? Nie wiesz od czego zacząć? Poniższy szablon mapy myśli dla studentów jest dobrym miejscem, aby zacząć. Propozycje badań mogą być dość złożone, a ta mapa myśli obejmuje większość elementów zawartych w propozycji badań. Jeśli ten nie przypadł Ci do gustu, możesz znaleźć wiele więcej szablonów map umysłu dla studentów w naszej społeczności diagramów.

Przykład mapy umysłu obejmujący większość zagadnień zawartych we wniosku badawczym

Mapa myśli propozycji badawczej (kliknij, aby wyświetlić większy obraz )

Kliknij tutaj, aby bezpośrednio zmodyfikować szablon >>.

TIP: Trudno jest dodawać tak duże mapy myśli do postów na blogach i stron internetowych, ale dzięki naszej przeglądarce diagramów Creately, osadzanie dużych diagramów na stronach internetowych nie stanowi problemu. Sprawdź tę stronę pomocy, która wyjaśnia działanie przeglądarki diagramów Creately >>.

Mapa myśli do rozpoczęcia działalności gospodarczej

Założenie firmy to nie lada sztuka, ponieważ trzeba zaplanować wiele rzeczy. A mapy myśli są doskonałym narzędziem do planowania niemal wszystkiego. Poniższy przykład mapy umysłu pokazuje początkowe kroki związane z rozpoczęciem działalności gospodarczej.

Przykład mapy umysłu pokazujący różne rzeczy, które należy rozważyć przy zakładaniu firmy

Kilka kroków związanych z rozpoczęciem działalności gospodarczej (kliknij na obrazek, aby skorzystać z szablonu)

TIP: Możesz również dodać do niego trochę osobistego charakteru za pomocą różnych ikon. Na przykład, dla podtematu produktu można dodać własne zdjęcie produktu. Do podtematu sprzedaż możesz dodać stale rosnący wykres. Możesz nawet dodać przyjemne tło za pomocą naszej funkcji importu. Kluczową sprawą jest sprawienie, aby wyglądał on przyjemnie wizualnie, więc będziesz uwielbiał nad nim pracować.

Mapa umysłu do tworzenia strony internetowej

Jest wielu projektantów stron internetowych, którzy używają Creately do tworzenia makiet i makiet i jestem pewien, że spodoba im się poniższa mapa myśli, która pokazuje różne aspekty, które należy wziąć pod uwagę podczas projektowania witryny. Możesz dodać różne style dla różnych podtematów, które dodadzą większej przejrzystości do twojej mapy myśli. Jest to bardzo przydatne podczas tworzenia złożonych map myśli.

Mapa myśli do rozbicia projektu web designu

Jak zaplanować projekt web designu (kliknij na obrazek, aby użyć go jako szablonu)

Szablon mapy myśli dla kampanii promocyjnej

Zaplanowanie kampanii promocyjnej nie jest łatwym zadaniem. Wymaga to dużo pieniędzy, czasu, wysiłku i kreatywnego myślenia. Używając mapy myśli, możesz sprawnie zaplanować każdy etap kampanii. Pomoże Ci zapisać swoje pomysły podczas burzy mózgów na nowe strategie z Twoim zespołem, śledzić swoje obowiązki i upewnić się, że nie pomijasz ważnych kroków, które powinieneś podjąć. Mapa myśli może w zasadzie poprowadzić Cię przez proces planowania kampanii.

Mapa umysłu przedstawiająca ważne elementy kampanii promocyjnej

Jak zaplanować kampanię promocyjną (kliknij, aby zobaczyć większy obrazek)

Szablon mapy umysłu dla wprowadzenia produktu na rynek

Podczas wprowadzania produktu na rynek, musisz zwrócić drobiazgową uwagę na każdy szczegół związany z procesem, od cech produktu do platformy, na której zamierzasz go reklamować. Dzięki zgrabnej mapie myśli, takiej jak ta poniżej, możesz łatwo upewnić się, że nie pomijasz ważnych rzeczy i że wszystko idzie zgodnie z planem.

Mapa myśli do planowania wprowadzenia produktu na rynek

Szablon mapy umysłu dla wprowadzenia produktu na rynek (kliknij, aby zobaczyć większy obrazek)

Szablon mapy umysłu modelu cenowego

Podjęcie decyzji o cenie produktu lub usługi wymaga wzięcia pod uwagę wielu czynników. Opieranie się na takiej mapie myśli poprowadzi Cię przez proces i pomoże Ci dojść do efektywnego wyniku.

Mapa umysłu modelu cenowego dla firm

Szablon mapy umysłu modelu cenowego (kliknij, aby zobaczyć większy obraz)

Szablon mapy myśli dla cotygodniowego spotkania z pracownikami

Posiadanie wszystkiego zaplanowanego przed jakimkolwiek wydarzeniem jest najprostszym sposobem, aby upewnić się, że nic nie pójdzie źle. Jeśli chodzi o planowanie cotygodniowego spotkania z pracownikami, możesz to zrobić w wygodny sposób na mapie myśli. Nie tylko cotygodniowe spotkania pracowników, ale przy planowaniu każdego wydarzenia, możesz polegać na mapie umysłu, takiej jak ta poniżej.

Szablon mapy umysłu do planowania cotygodniowego spotkania z pracownikami

Szablon mapy umysłu dla cotygodniowego spotkania z pracownikami (kliknij na obrazek, aby użyć go jako szablonu)

Szablon mapy umysłu fabuły filmu o Harrym Potterze

Nie jesteś jedynym, który chciał rozbić fabułę Harry’ego Pottera i przeanalizować każdą jej część. A z pomocą mapy myśli można to zrobić bardziej efektywnie. Za pomocą Creately można dodawać grafiki i obrazy (które można zaimportować z własnego komputera lub wyszukać w Google bezpośrednio w aplikacji), aby zilustrować swoje punkty i nadać mapie bardziej atrakcyjny wygląd.

Mapa myśli oparta na fabule filmu o Harrym Potterze

Szablon mapy umysłu fabuły filmu o Harry Potter (Kliknij na obrazek, aby użyć go jako szablonu)

Pusta Mapa Umysłu Diagram Szablon

Mapy myśli to skuteczny sposób na uporządkowanie myśli. Za każdym razem, gdy wpadniesz na jakiś pomysł, możesz użyć mapy myśli, aby starannie zapisać swoje myśli, dzięki czemu możesz je łatwo przeanalizować i znaleźć rozwiązania. Mapa myśli jest również niezbędnym narzędziem do wykorzystania podczas sesji burzy mózgów. Możesz użyć tego pustego szablonu mapy myśli, aby natychmiast zacząć konstruować swoje pomysły lub strategie.

Pusty szablon mapy umysłu

Pusta Mapa Umysłu Diagram Szablon (Kliknij na obrazek, aby użyć go jako szablonu)

O wiele więcej przykładów map myśli

Powyżej pokazano kilka przykładów map myśli, które można znaleźć w społeczności Creately diagramów. Po prostu kliknij je, aby natychmiast zacząć używać ich jako szablonów. Nie możesz znaleźć tego, którego szukasz? Nie martw się. O wiele więcej szablonów jest dodawanych każdego dnia przez personel Creately i tysiące użytkowników Creately. Odwiedź sekcję mapy myśli społeczności diagramów i przejrzyj inne przykłady map myśli.

Więcej szablonów diagramów

Leave a comment

*
*

4 × 3 =

Back to top