Wspieranie przedsiębiorstw dzięki zwiększonemu bezpieczeństwu, rezydencji danych i nieograniczonej współpracy

Naszą misją w Creately jest zmiana sposobu, w jaki zespoły działają i współpracują z wykorzystaniem wizualizacji. Nasza platforma została zaprojektowana w taki sposób, aby umożliwić przedsiębiorstwom pełne wykorzystanie zalet współpracy opartej na wizualizacji, zwiększając produktywność i wspierając innowacje.

Dzisiaj z radością przedstawiamy kilka przełomowych rozwiązań, które jeszcze bardziej podkreślają nasze zaangażowanie w realizację tej misji.

Nowa era bezpieczeństwa i zgodności

Zdajemy sobie sprawę, że dla firm, zwłaszcza większych przedsiębiorstw, bezpieczeństwo danych i zgodność z przepisami nie podlegają negocjacjom. W związku z tym z dumą ogłaszamy, że uzyskaliśmy dwa kluczowe certyfikaty: SOC 2-Typ 2 i ISO 27001.

Certyfikaty te są powszechnie uznawane za ważne punkty odniesienia w zakresie bezpieczeństwa informacji i zarządzania, co świadczy o naszym zaangażowaniu w utrzymywanie rygorystycznych standardów bezpieczeństwa. Chociaż certyfikaty te stały się podstawowym wymogiem w dzisiejszym cyfrowym krajobrazie, ich uzyskanie jest mimo wszystko znaczącym osiągnięciem, które podkreśla nasze zaangażowanie w zabezpieczaniu Twoich danych i świadczeniu rzetelnych usług.

Przedstawiamy nowe możliwości rezydencji danych – teraz z niespodzianką

Kierując się naszym zobowiązaniem do zapewnienia bezpieczeństwa i zgodności z przepisami, z przyjemnością oferujemy nowe opcje rezydencji danych. Użytkownicy Creately mogą teraz przechowywać swoje dane w centrach danych w USA, UE lub AU. Ta nowa funkcja zapewnia zgodność z lokalnymi przepisami dotyczącymi suwerenności danych i zapewnia większe bezpieczeństwo danych.

Rozwiązanie Creately w zakresie rezydencji danych jest jedyne w swoim rodzaju. Choć dane Twojej organizacji mogą znajdować się w określonej lokalizacji geograficznej, to wciąż zależy Ci na płynnej współpracy z zewnętrznymi zespołami rozproszonymi po całym świecie.

Nasza zaawansowana architektura pozwala użytkownikom Creately hostującym dane w różnych regionach na współpracę nad obszarami roboczymi. Logując się jako użytkownik Creately z USA, możesz nadal akceptować zewnętrzne zaproszenia do współpracy w obszarach roboczych Creately hostowanych w UE bez żadnych przeszkód.

A wszystko to odbywa się bez wycieku danych osobowych do innych regionów i jest w pełni zgodne z przepisami dotyczącymi suwerenności!

Nowe wizualne doświadczenie współpracy

Oprócz tych ulepszeń bezpieczeństwa, wprowadziliśmy również ulepszone funkcje, aby jeszcze bardziej zoptymalizować środowisko współpracy opartej na wizualizacji. Dzięki szybszemu tworzeniu diagramów, dodatkowym bibliotekom, szablonom i kształtom, oferujemy zespołom intuicyjną i wydajną formę współpracy wizualnej.

Integrując dane z Visual Collaboration, odblokowaliśmy nowe możliwości w takich obszarach jak zarządzanie produktem, mapowanie podróży użytkownika, mapowanie procesów, planowanie HR i wiele innych. Funkcje te umożliwiają zespołom wielofunkcyjnym bardziej efektywną pracę, wspierając kreatywność i innowacyjność w całej Twojej organizacji.

Nieograniczona współpraca dla wszystkich

Zmieniamy tradycyjny model cenowy SaaS, wprowadzając plan “Nieograniczonej współpracy”. To przełomowe podejście eliminuje ograniczenie liczby miejsc, umożliwiając nieograniczonej liczbie użytkowników w organizacji korzystanie z naszej platformy za stałą opłatą.

Ten nowy model demokratyzuje dostęp do narzędzi wizualnych, umożliwiając wszystkim w Twojej organizacji wykorzystanie potencjału pracy wizualnej, niezależnie od pełnionej roli lub funkcji. Usuwając bariery związane z tradycyjnymi modelami cenowymi, ułatwiamy przedsiębiorstwom odblokowanie pełnego potencjału współpracy wizualnej.

Wznieś się na wyżyny!

Te ulepszenia są świadectwem naszego zaangażowania w umożliwianiu organizacjom wydobycia pełnego potencjału wynikającego ze współpracy wizualnej, opartej na solidnych zabezpieczeniach i zgodności.

Cieszymy się, że możemy kontynuować tę podróż z Tobą i nie możemy się doczekać, aby zapewnić ambitnym zespołom narzędzia potrzebne do wprowadzania innowacji, współpracy i odnoszenia sukcesów w erze współpracy wizualnej.

Leave a comment

*
*

16 − osiem =

Back to top